Menu

Příběhy lidí, kteří Metabolic Balance® vyzkoušeli

Jennifer R.

Proč jste se rozhodla hubnout?

Jednou jsem si prohlížela své fotky z Vánoc. A byla jsem v šoku, jak vypadám. Vážila jsem 110 kilo a byla vcelku spokojená. Vyzkoušela jsem všechno možné, abych zhubla, ale nakonec vždy přišel jojo efekt. Byla jsem už dost frustrovaná.

Proč zrovna Metabolic Balance®?

Kvůli struktuře. A kvůli podpoře, kterou jsem dostala od poradce. Najednou všechno šlo jak na drátku. Zhubla jsem nesmírně rychle 35kg a začala jsem si opět víc věřit. Nejdřív jsem si našla lepší práci, pak jsme si našli s přítelem společný byt.

Jaké to pro Vás bylo?

Často se mne lidé ptají, jak to vůbec dělám s tím hubnutím, když můj přítel jí "normálně", jestli to pro mne není moc těžké? Ani trochu! Všechno, co jím, mi moc chutná a když někdo vedle mne slupne pizzu nebo hamburger, tak mi to vůbec nevadí.

Největší změna?

Jsem šťastná. Ještě nikdy jsem se necítila tak dobře. Když se dneska dívám na své fotky před a po, je pro mne nepochopitelné, že jsem to skutečně já...

Marilu K.

Spoustu let jsem nosila oblečení velikosti 44/46 a stále se snažila zhubnout. Bohužel se mi nikdy nedařilo si hmotnost udržet. S Metabolic Balance® jsem zjistila, jak jednoduché je zhubnout a zůstat sama sebou. Rychlý úbytek na váze v průběhu prvních týdnů ve spojení se skvělým pocitem vitality a dobré nálady mě fascinují doposud a vzbuzují ve mně zcela nový životní pocit. Naučila jsem se vážit si sama sebe, věnovat si pozornost a starat se o sebe. Třikrát denně si s láskou a péčí připravovat jídlo, na které jsem měla chuť, mít dostatek času na to si ho sníst - to ve mně vzbuzovalo pocit spokojenosti a nasytilo všechny mé vjemy.

Již po čtyřech a půl měsících jsem si kupovala kalhoty velikosti 38! Nemohla jsem tomu uvěřit - vůbec jsem s ničím takovým nepočítala, už vůbec ne v období klimakteria! Můj poznatek: s programem Metabolic Balance® jsem myslela na jídlo skutečně jen třikrát denně. V době mezi snídaní, obědem a večeří jsem nemusela přemýšlet nad tím, zda si můžu nebo nemůžu dát něco na zub. To byla obrovská úleva. Najednou jsem měla mnohem víc volnosti a energie. A zjistila jsem, jak je skvělé vzít zodpovědnost a kontrolu do svých rukou a nebýt závislá na výrobcích cukrovinek a přemíře nabídek všemožných výrobků. Už nade mnou nemají moc... Vyčarovat si třikrát denně skvělé jídlo z kvalitních přírodních a přirozených potravin, vychutnat si je v klidu a s potěšením - to ve mě vzbuzuje pocit spokojenosti. Návrhy z osobního seznamu potravin jsou tak rozmanité a všestranné - vždy mám možnost volby a nacházím i inspiraci.

Pracuji jako umělkyně a maluji velké obrazy na plátna. Barvy na talíři ve formě zeleniny, ovoce a bílkovinných kreací jsou pro mne potěšením i inspirací. Metabolic Balance® mi pomohl najít spokojenost sama se sebou!